Athens Fringe Festival 2010

Έντυπο Υλικό

Gallery

Δελτία Τύπου

Πρόγραμμα

Αποκόμματα Τύπου

Συντελεστές

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

  • ΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
  • ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ
  • ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΕΧΝΗΣ «BERLIN – ATHINA»
  • ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ «ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ»
  • ΖΑΡΑΝΝΑ
  • Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΛΛΑΔΑ
  • ΙΑΣΒΙΛΗ ΜΑΚΑ (ΜΑΚΡΙΝΑ)
  • ΚΑΙΑ ΝΤΕΜΗ
  • ΚΑΜΤΣΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
  • ΚΕΛΑΪΔΙΤΣΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ
  • ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  • ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ULEE
  • ΜΑΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
  • ΜΑΥΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  • ΜΕΓΓΡΕΛΗ ΔΑΝΑΗ
  • ΜΕΛΑΝΙΑ
  • ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΕΦΗ
  • ΜΠΟΥΓΑ ΜΑΡΙΑ
  • ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  • ΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  • ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ
  • ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟ «ΠΕΡΑΜΑ»
  • ΟΜΑΔΑ ΦΩΤΟΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Yanncandy)
  • ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ
  • ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
  • ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  • ΡΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΤΖΙΤΖΙΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΤΣΕΚΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΤΣΙΤΟΥΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΨΑΛΤΙΔΗ ΕΥΗ
  • ΟΜΑΔΑ ARTIP
  • ΟΜΑΔΑ LUNA PARK
  • ANDOV HRISTOV HRISTOV
  • FARRELL BRIAN
  • MoKa
  • Mr. GOYLA
  • R.C.A
  • 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΦΩΤΟΘΕΑΤΡΟΝ

 

ΘΕΑΤΡΟ

  • ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ / 1Ο ΓΥΜΝ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  • ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΜΝΗΣΤΙΑ & ΟΣΜΩΣΗ
  • ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΤΕΛΕΙΑ
  • ΕΦΗ ΓΟΥΣΗ
  • ΕΝΑΡΞΗ Προγράμματος ΠΕΣΥΘ
  • ΗΧόΜΥΘΟΙ
  • ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ
  • ΘΕΑΤΡΟ «ΑΡΤΙ»
  • Κ.Σ.Δ.Ε.Ο. «ΕΔΡΑ» & Κέντρο Μελέτης και Διάδοσης Μύθων και Παραμυθιών
  • ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ – EDWARD POMERANTZ
  • Μ. ΜΟΥΛΑΚΗΣ και η αναπόφευκτη συζήτηση
  • Μεσογειακό Ινστιτούτο Μελετών Κοινωνικού Φύλου (MIGS) – ROOFTOP THEATER- O Κυπριακός Σύνδεσμος Οικογενειακού Προγραμματισμού
  • ΜΕΤΑΡΤΙΒΙΣΤΕΣ
  • Ομάδα ΛΑΣΠΗ
  • ΠΕΣΥΘ
  • ADAGIO Athens
  • B&G Dance Crew
  • «Community Music»
  • IS THIS BIZ TEAZ
  • PULSE
  • SoμMA
  • Upopirates
  • Vaudeville de Scandale

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ & Σύλλογος Φίλων Κιθάρας Δημ. Φάμπα
  • ΑΘΗΝΑ ΡΟΥΤΣΗ BJORK IN PROGRESS
  • ΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
  • ΑΤΙΘΑΣΑ ΠΙΑΤΑ
  • ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΥΖΙΟΣ & TRIO
  • ΔΡΩ
  • ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ & minimal fusion band
  • ΚΑΛΧΙ & ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΣ
  • ΚΩΣΤΑΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ & Η ΜΠΑΝΤΑ
  • ΜΑΚΡΙΝΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ
  • ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΑΠΑΚΗΣ
  • ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ETHNIC
  • ΧΕΙΛΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ
  • ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ
  • ACOUSTIC
  • ΟΜΑΔΑ ARTIP
  • DILEMMA
  • DIMITRI VASSILAKIS TRIO
  • EOS
  • Epsilon Groovey Jazz & Blues
  • FIESTA FLAMENKA
  • HEART’S BLANK PAGES
  • HUMAN VOCAL GROUP
  • LEON
  • LEFTERIS CHRISTOFIS GROUP
  • Lilla Szucs
  • Maria- Christina – Harps & electronics
  • OutsiderZ
  • Pos Tus Ipame
  • PSYCHIC STIGMA
  • REMI & CLOUD 9
  • SouINap
  • S:Tepp
  • SYNERGY
  • THE WINGS
  • TRAVEL MIND SYNDROME
  • TZOUM

 

ΔΡΑΣΕΙΣ

  • ΒΙΒΛΙΟΑΝΑΓΝΩΣΗ ΛΕΛΑ ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ & ΛΙΝΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  • ECO SOUND
  • Ομάδα Kron & Wayze
  • PROJECT RE-USE
  • RETRO GAMES (Debop)
  • Sibelis

 

VIDEO

  • ΛΙΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
  • ΤΣΙΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
  • SAULIUS SRUOGIS
  • SHALL NGO

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

  • ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ «συ