Athens Fringe Festival 2011

Print Material

Gallery

Press Releases

Program

Press Clippings

Participants

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  • ΓΙΑΞΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  • ΔΙΕΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  • ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΚΥΡΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
  • ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Q-TIES
  • ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  • ΤΣΑΦ
  • HOMOLUDENS

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  • ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΒΑΛΑΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
  • ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΓΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΓΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  • ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
  • ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  • ΚΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΦΙΑ
  • ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  • ΛΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ
  • MAGGY & NINA
  • ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΗ
  • ΝΤΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ORESTEIA
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  • ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  • POLEMIS BRIGITTE
  • ΠΟΥΤΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ
  • ΡΑΪΣΗ ΛΗΔΑ
  • ΡΟΥΦΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
  • SEEDREAM
  • ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
  • ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  • ΤΖΙΤΖΙΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  • ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
  • FARRELL BRIAN
  • ΦΛΟΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΦΟΒΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  • ΨΑΛΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΘΕΑΤΡΟ

  • ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΜΥΘΟΠΟΙΙΑ – ΟΜΑΔΑ ΝΤΟΥΜΠΙ ΟR ΝΟΤ ΝΤΟΥΠΙ
  • ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΜΥΘΟΠΟΙΙΑ – ΟΜΑΔΑ ΡΑΓΙΑΔΕΣ
  • ΑΝ
  • ΘΕΑΤΡΟΔΙΝΗ
  • ΘΕΑΤΡΟ DENTRO
  • ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΔΡΥΑΔΕΣ»
  • ΔΑΝΑΗ ΛΟΥΚΑΚΗ
  • ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ & Η ΟΜΑΔΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ «FORPLAY»
  • ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΠΟΤΣΗ
  • CIRCUS FLUIDE
  • ΟΜΑΔΑ ΠοRTΦοLIo
  • ΟΜΑΔΑ ΧΑ!
  • ΤΕΡΑΝΤΕΝΑ
  • ΤΥΧΕΡΟΣ
  • YOUCI – ΕΚΦΡΑΣΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ

  • ANORIMOI
  • DIOLA LUNE
  • ΓΚΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΑ
  • GRAVITON
  • INFAMOUS
  • JULIANS LULLABY
  • LILLA SZUCS
  • LITTLE TRIP TO HEAVEN
  • MUSIC SOUP
  • PAST PERFECT
  • ROCK & LACE
  • SAGITARIUS
  • SOMISAREY
  • TENORMAN
  • THE WIGS
  • UNDERJOYED
  • ΒΑΒΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ & ΟΙ ΠΑΡΑΠΟΙΗΤΕΣ
  • ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
  • ΚΑΛΧΙ & ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΣ
  • ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  • ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

  • ΒΑΡΔΑΚΑ ΚΕΛΛΥ
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΤΑΚΗΣ
  • LOMOGRAPHY
  • ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
  • ΡΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • HADJIPATERAS ALIKI
  • UMAN

ΧΟΡΟΣ

  • ΑΛΛΑΧΟΥ
  • COOPER & CHATZAKI DANCE BASE
  • ΟΜΑΔΑ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΕΓΑΛΑΚΑΚΗ
  • SUNSHINE
  • ΦΥΣΑΛΙΔΑ

PERFORMANCE